Categories
Uncategorized

Vape je v současnosti stále oblíbenější. Inklinovat k němu začali nejen ti, kteří dříve kouřili klasické cigarety, ale také ti, kteří v minulosti nekouřili. Jaké má vape výhody v porovnání s klasickým kouřením? Připravili jsme pro vás všechny potřebné informace.

Co je vape?

K tomu, abychom zjistili, jaké výhody má vape ve srovnání s klasickým kouřením, je nutné vědět, co to vlastně je .

Vape, někdy označovaný i vejp, představuje proces, při kterém lidé inhalují různé látky nacházející se ve vapu rtech nebo cigaretách.

Největší rozdíl mezi klasickým kouřením a vape je v tom, jak fungují . Když člověk kouří běžnou cigaretu, dochází ke spalování tabáku, z čehož vznikají škodlivé látky. Ty se následně při inhalování kouře dostávají do těla.

Vape je založen na odpařování látek . Ty bývají ve většině případů rozpuštěny v tekutině, která se zahřívá. Při zahřívání se tekutina mění na páru, kterou člověk následně vdechuje. Jelikož se při tomto procesu nic nespaluje, nevznikají žádné škodlivé látky.

Jaké výhody má vape?

Při popisu toho, co je vape a jak funguje, jsme již jednu velkou výhodu zmínili. Při kouření se nespaluje tabák, díky čemuž nevznikají škodlivé látky . Jaké další výhody známe?

Žádný kouř se zápachem

Při kouření běžných cigaret vzniká kouř s nepříjemným zápachem, který může mnohým lidem vadit. Když však přejdete na vapě, nemusíte se ničeho podobného bát. Pára z vapu je buď bez zápachu, nebo má vůni po příchuti jednorázové cigarety či cartridge .

Různé příchutě

Vape najdete v různých zajímavých příchutích , jako například:

  • jahoda,
  • banán,
  • citron,
  • borůvka.

Tip

Pokud vás tradiční ovocné příchutě nudí, můžete vyzkoušet různé zajímavé alternativy, jako například Ice Cream Cake nebo Blue Dreams .

Zajímavé složení

Vape mohou obsahovat různé složky, včetně HHC a CBD . Touto kombinací disponují i HAPPI vape , které zajišťují perfektní zážitek z kouření.

Vape cigarety mohou, ale nemusí obsahovat nikotin , případně jej obsahují jen ve snížené míře. Jsou tak dobrou volbou pro ty, kteří by se chtěli odnaučit kouřit.

Dostupnost

Vape je v současnosti rozšířen a velmi oblíbený. Elektronické cigarety, náplně do nich či jiné příslušenství si umíte koupit v kamenných i internetových obchodech . Plusem je také to, že si můžete vybírat z různých příchutí a značek.

Při výběru značky však dbejte na vysokou kvalitu . Zvolte výrobce, který prodává jen ověřené produkty bez škodlivých látek.

woman-vaping

Skvělá cena

Vstupní cena za vapu je vyšší, ale cigarety zpravidla vydrží déle , díky čemuž na nich můžete ve výsledku ušetřit.

Jednotlivé cigarety jsou dobíjecí, takže se dají využívat delší čas . Některé můžete doplňovat také s prémiovými náplněmi.

Chcete-li při nákupu ušetřit ještě více, namísto jednokusových balení si pořiďte větší balení obsahující například 10 ks vapu cigaret .

Jak je to s bezpečností?

Vape má spoustu skvělých výhod, díky čemuž je mnohem lepší než klasické kouření. Otázkou však zůstává, zda je bezpečný a vhodný pro zdraví .

Obecně můžeme říci, že vape je zdravější alternativou . Při vapingu totiž inhalujete čistou látku, žádné zplodiny.

Pokud cigareta obsahuje určitý podíl nikotinu, může být dobrým řešením pro ty, kteří se nechtějí vzdát kouření, ale na druhé straně nechtějí do těla vdechovat zplodiny z tabáku .

Pokud vape nikotin neobsahuje, je vhodný například pro ty, kteří by chtěli zabojovat proti své závislosti na této látce, případně ty, kteří rádi jednou za čas kouří, ale nechtějí si vytvořit nový zlozvyk. Při vapu bez nikotinu inhalujete pouze ochucenou páru .

Woman vaping

Výhody vapu jsou nekonečné

Vape má řadu výhod, díky čemuž je výborným řešením pro každého, kdo rád kouří. Vyberte si svou oblíbenou příchuť vapu cigarety od ověřeného prodejce a mějte jistotu, že nevdechujete žádné škodlivé látky .

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.