Categories
Uncategorized

Líbí se vám různé vape triky s elektronickými cigaretami? Naučte se je dělat i vy. Některé jsou jednodušší a zvládne je i začátečník. Jiné jsou komplikovanější a budete na ně potřebovat trochu víc zkušeností, trpělivosti a času. Ať už se chcete pobavit nebo ohromit přátele, připravili jsme pro vás několik přehledných návodů na nejlepší vape triky.

Co na vapu tricks potřebujete?

Aby se vám trik povedl, musíte mít :

Kvalitu vydechované páry ovlivňuje právě náplň, na které závisí, zda bude hustší více nebo méně . Obecně platí, že hustší pára je pro triky lepší.

Návod na vapu triky

Když máte elektronické cigarety i cartridge, můžete se pustit do zkoušení jednotlivých triků . Některé jsou jednodušší a podaří se vám už po krátké době, s jinými budete muset mít více trpělivosti.

Jak tedy udělat různé zajímavé triky?

Jednoduché kruhy

Jednoduché kruhy jsou výborným trikem pro začátečníky. Stačí jen nasát páru z vapu cigarety, otevřít ústa do písmene O a prstem mírně klepat po líci. Z úst by vám měly vycházet pěkné a pravidelné kroužky .

Pokud by kruhy nebyly pravidelné nebo příliš pěkné, nezoufejte. Snažte se mírně změnit tvar svých úst, případně po líci klepejte méně často a jemněji.

Klasické kruhy

Klasické kruhy jsou pokročilejším vapu trikem, na který budete potřebovat více času. Začněte velmi podobně jako u jednoduchých kruzích – nasajte páru z e-cigarety. V tomto případě však nestačí, abyste ji nasali jen do úst. Důležité je, aby se dostala až do krku nebo plic .

V dalším kroku posuňte jazyk hluboko do krku s tím, že jej necháte volně ležet ve spodní části úst. Ústa otevřete do písmene O a bránicí se pokuste vytlačit menší množství vzduchu .

Rada odborníka

Při tvorbě klasických kruhů buďte klidní a uvolnění . Budete-li v křeči, nepodaří se vám je vytvořit nebo nebudou vypadat tak dobře.

Bubliny

Na trik s bublinami budete kromě kvalitního vapu pera nebo cigarety potřebovat také šálek s vodou a brčko .

Když si vše připravíte, vdechněte páru z vapu a pomalu ji vyfoukněte přes brčko do vody . Takto vytvoříte menší kouřové bublinky, které se budou nacházet na vodní hladině.

Drak

Tento vape trik je poměrně jednoduchý a zvládnout by jej měl i začátečník . Celý trik začíná jako všechny – nejprve vdechněte páru z vapu. Když tak učiníte, pomalu ji začněte vydechovat nosem . Začátečníkům často pomůže i to, že zavřou ústa, takže jim pára neuniká přes ně.

woman vape

Tornádo

Tornádo je o něco komplikovanější trik, který vyžaduje spoustu tréninku. Pokud se vám tedy napoprvé nepodaří, nezoufejte a věnujte mu více času .

Tornádo se skládá z několika kroků :

  1. Vdechněte velké množství páry z vapu cigarety.
  2. Postavte se nad rovný povrch, například nad stůl, na který páru vydechnete.
  3. Páru vydechujte pomalu, aby se udržela na povrchu a velmi rychle se nerozptýlila.
  4. Když máte před sebou rovný povrch zaplavený kouřem, umístěte do něj ruku a udělejte v něm rychlý pohyb nahoru ve směru hodinových ručiček.

Pohár s mlhou

Poslední trik je jednoduchý a zvládne jej opravdu každý. Vezměte si sklenici se širším průměrem a naplňte ji do poloviny vodou nebo jiným nápojem . Zatáhněte si z vapu a páru začněte pomalu do sklenice vydechovat.

Tento trik je skvělý zejména tehdy, když jste s přáteli v baru, na oslavě nebo jiné společenské události a ostatní chcete zabavit nebo ohromit .

man vape

Vyzkoušejte vape triky i vy

Vape triků je v současnosti velké množství. Pokud s nimi začínáte, vyberte si něco jednoduššího, jako například draka, kruhy či bubliny. Později, když se zlepšíte, můžete vyzkoušet i něco komplikovanějšího a časově náročnějšího. Kromě samotné techniky však nezapomínejte ani na kvalitní vapu cigarety a cartridge , které jsou základem úspěchu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.